NASZA OFERTA

Witaj na naszej stronie, jesteśmy NAGET, czyli firma z Ciechanowa, która specjalizuje się w produkcji, dystrybucji oraz montażu Nowoczesnych Systemów Ogrodzeniowych. Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów bezpieczeństwo, dlatego oferujemy sprawdzone rozwiązania w dziedzinie ogrodzeń, bram oraz furtek.

To, co możesz u nas znaleźć, to wyłącznie produkty najlepszej jakości i to w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach. Historia naszej firmy obejmuje dużą ilość pomyślnie zrealizowanych zleceń oraz setki zadowolonych klientów. NAGET to przede wszystkim solidne, trwałe i piękne systemy ogrodzeń, które w pełni spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dlaczego my

MONTAŻ

Zapewniamy sprawny i profesjonalny montaż naszych systemów ogrodzeniowych po wcześniejszym pomiarze oraz wycenie. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jak grodzić najróżniejsze posesje. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami i staramy się tak zminimalizować koszta, aby te nie wpływały na jakość naszych produktów.

NOWOCZESNY DESIGN

Oferowane przez nas produkty, to produkty najlepszej jakości, które są trwałe i w dodatku wyglądają świetnie. Nasze bramy, ogrodzenia oraz furtki to produkty barwne, które w pełni dopasowują się do każdego terenu.

SZYBKA REALIZACJA

Poza profesjonalnym montażem oferujemy również szybką dostawę, ponieważ wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów czas. Nasz zgrany zespół zapewnia sprawną realizację zamówień oraz szybką dostawę bezpośrednio do klienta.

OGRODZENIA

Ogrodzenie to coś, co pozostanie z Tobą przez długie lata. Ogrodzenie to nie tylko zabezpieczenie Twojej posesji, ale również wizytówka, dzięki której możesz wyróżnić się wśród swoich sąsiadów. Nasza firma ma do zaoferowania szeroką gamę produktową, w której znajdziesz między innymi systemy ogrodzeń panelowych i palisadowych, ogrodzenia żaluzjowe i aluminiowe oraz bloczki i słupki ogrodzeniowe.

Samo ogrodzenie nie wystarczy, potrzebna jest również solidna furtka oraz brama i to również możesz znaleźć w naszej ofercie. Ogrodzenie, bezpieczna furtka, brama przesuwna lub skrzydłowa, słupki ogrodzeniowe oraz kostka brukowa. Połączenie tych wszystkich elementów sprawi, że Twoja posesja będzie zabezpieczona na długie, długie lata.

Potrzebujesz nowego ogrodzenia?

MONTAŻ

Jako firma, która zawodowo zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów związanych z ogrodzeniami, furtkami i bramami, oferujemy również profesjonalny montaż. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oprócz darmowej wyceny całego ogrodzenia, zapewniamy również szybki i sprawny montaż.

W całej Polsce można znaleźć setki najróżniejszych wykonawców, ale my współpracujemy tyko ze sprawdzonymi. Wykonują oni ogrodzenia, bazując na naszych własnych materiałach, dojeżdżają prosto do Twojego domu i oczywiście wszystko sprawnie montują. Co prawda nasze systemy ogrodzeń są niezwykle proste do montażu, ale po co masz brudzić sobie ręce, skoro my możemy zrobić to za Ciebie.

Nie jesteś pewny, jak będzie wyglądał montaż?

FACHOWE DORADZTWO

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Kto jak kto, ale to właśnie nasza firma, z siedzibą w Ciechanowie przy ulicy Kasprzaka 20 wie, jak skutecznie grodzić. Służymy radą i pomocą każdemu, kto tego potrzebuje.

Umiemy bezpiecznie grodzić i zabezpieczać teren równocześnie pamiętając o kosztach, które chcemy zminimalizować tak, by nie oszczędzać na jakości. Oferowane przez nas produkty znajdziesz w najładniejszych kolorach z palety RAL. Nasi fachowcy doradzą Ci w wyborze odpowiedniego ogrodzenia, bramy oraz furtki, dlatego, jeżeli marzy Ci się solidne, nowoczesne i stylowe ogrodzenie, skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz porady w wyborze swojego nowego ogrodzenia? A może zależy Ci na sprawnej i szybkiej wycenie?

POTRZEBUJESZ
OGRODZENIA?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ